11. Marmara Pediatri Kongresi

11. Marmara Pediatri Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız,

Marmara Pediatri Derneği’nin düzenleyeceği, 11. Marmara Pediatri Kongresi’nin 16-18 Şubat 2024 tarihleri arasında Elite World Asia-İstanbul otelinde yapılacağını bildirmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarında pediatristin güncel rolünün tartışılacağı kongremizde, alanlarında geniş bilgi ve tecrübeye sahip değerli öğretim üyelerimiz bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacaktır.

Kongremiz sizlerin katılım ve katkılarınızla bilimsel ve sosyal olarak daha güzelleşecek ve önem kazanacaktır. Kongremizde sizlerle birlikte olmayı heyecan ve umutla bekliyoruz.

En içten sevgi ve saygılarımızla,

11. Marmara Pediatri Kongresi Başkanı
Prof. Dr. Ayşe Gülnur TOKUÇ

Marmara Pediatri Derneği Başkanı
Prof. Dr. Figen AKALIN

Kongre Tarihleri

16-18 Şubat 2024

Kongre Merkezi

Elite World Asia Hotel / İstanbul

Toplantı Dili

Toplantı dili Türkçe’dir.

Yaka Kartı

Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri tüm kayıtlı katılımcılara verilecektir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.